E mërkurë, 22 Maj, 2024

Iu deshën 4 orë për t`u bërë Babagjysh, por nuk arriti ta mashtroi djalin e tij

- Advertisement1-

Personazhi i njohur italian, Fedez vendosi që të ishte ai Babagjyshi i djalit të tij dhe t`ia jepte vetë dhuratën e festës.

E mori seriozisht këtë punë dhe u grimua për plot katër orë nga profesionistë që për të thënë të vërtetën e shndërruan.

- Advertisement -

 

Mirëpo as grimi me rrudha , as flokët e bardhë dhe as rrobat e kuqe nuk ia dolën të mashtronin Leon, djalin e tij.

“4 orë grim dhe për çfarë, për këtë buzëqeshje. I kuptoi të gjitha”, shkruan Fedez në postimet e tij ku Leo shfaqet i zhgënjyer, si dikush që sapo ka kuptuar se Babagjyshi nuk ekziston.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Inteligjent, lind apo bëhesh? Ja çfarë thotë shkenca

humica e njerëzve e shikojnë trurin si të mistershëm. Ata nuk kanë shumë njohuri...

Gëzim Morina është studenti nga Kamenica, që krahas studimeve për megatronikë, ka dhe një pasion për aeroplan

I riu nga Kamenica ka kohë që krijoi aeroplanin e tij ‘Air Kosova’, ndërkohë...

Bill Gates tregon 3 profesionet që nuk do të preken dot nga Inteligjenca Artificiale

Rritja e sofistikimit të inteligjencës artificiale (IA) parashikohet të transformojë rolin e njerëzve në...

Detyra matematikore që po habit të gjithë, a mund ta zgjidhni ju?

Detyra e më poshtme duket e thjeshtë në pamje të parë, por në fakt...