E mërkurë, 22 Maj, 2024

Ish-burri tenton t’i rrëmbejë nënës vajzën, e dërgon në Greqi…

- Advertisement1-

Pjesë e emisionin “Historia ime” në Tv Klan, u bë edhe nëna e vajzës invalide e cila ka folur më gjatë për jetën e vështirë që ka kaluar së bashku me dy vajzat nga dhuna e babit.

Ajo ka treguar se dhuna në familje ka nisur kur i vdiq fëmija e parë dhe nisi të shtohej ndër vite. Përveçse i dhunshëm ai ishte dhe xheloz.

- Advertisement -

Pas u zhvendosën në Tiranë, ai ka tentuar t’i marrë vajzën e vogël nga shkolla, por nuk e lejuan mësuesit dhe policia. Nëna ka treguar edhe një histori tjetër ku shumë kohë më parë kur ajo kishte tentuar të divorcohej për herë të parë, ai i ka rrëmbyer vajzën dhe ka ikur Greqi.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Kujdes nëna: Këto ushqime nuk duhet t’ua jepni fëmijëve pa bërë 2 vjeç

Stomaku dhe gjithë sistemi tretës i fëmijëve është mjaft i ndjeshëm dhe nuk mund...

Ky artikull është për ju që keni planifikuar të bëheni nëna pas moshës 40-vjeçe!

Në vendin tonë, gjithnjë e më shumë gra vendosin të kenë një fëmijë në...

Momente prekëse, nëna me kancer ndahet mes lotësh nga i biri para se të niset drejt spitalit

Jonida është veçse 25 vjeç, por sëmundja e kancerit po ia shkurton jetën. Kur...