E mërkurë, 24 Korrik, 2024

Inspirimi i modës për femrat e moshës 50-vjeçare: 6 veshje të pagabueshme vjeshtore

- Advertisement1-

Dama, vishuni kështu dhe të gjithë do të kthejnë shikimin nga ju.

Meqenëse para disa ditësh e kemi pritur vjeshtën, është koha e duhur që të gjejmë inspirimin për veshjet e ardhshme.

- Advertisement -

Vishuni kështu dhe me siguri të gjithë do ta kthejnë shikimin nga ju, sepse do të dukeni si trendesiste të vërteta, transmeton Telegrafi.

Kombinimi i ngjyrave kuq-hirtë është gjithmonë i qëlluar. Meqenëse pantallonat janë mjaft të efektshme, këmisha e zezë është zgjedhje e shkëlqyeshme.

Çizmet e kanë “thyer” në mënyrën e vërtetë këtë kombinim, ndërkaq rripi me print interesant ka zbukuruar gjithë këtë tregim mode.

Kostumet gjithmonë janë zgjedhje e mirë, ndërsa ky dezen aktualisht është kryesori.

- Advertisement -rrrrrrr

Temperaturat ende nuk na lejojnë të bartin edhe rroba të shkurtra, ndërkaq kombinimi i bermudeve nga xhinsi dhe çizme të gjata vërtet duket interesant.

Për të sjellë hare në ditët e zymta të vjeshtës, lirisht kombinoni ngjyrat. Kombinimi i ngjyrës jargavan dhe tirkiz është ide e shkëlqyeshme.

Pantallonat nga ky material janë të obligueshme në gardërobën e çdo femre.

Nëse i vishni ato, mjafton t’i kombinoni me xhemper të zakonshëm ngjyrë të bardhë dhe do të dukeni fenomenale.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm 1 në 5 paga në Kosovë konsiderohet si pagë jetese, qeverisë i kërkohet urgjentisht rritja e pagës minimale

Vetëm 1 në 5 paga në Kosovë rezulton se përmbushin kriterin e pagës së...

9-vjeçari nga Prishtina ka nevojë për ndihmën tuaj, vuan nga një sëmundje e rëndë

Nëntë vjeçari nga Prishtina Erion Bytyqi, vuan nga një sëmundje e rënde Dg: D.C.P....

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...