E enjte, 20 Qershor, 2024

Ide kombinimi me veshje të thjeshta të vjeshtës

- Advertisement1-

Pas disa muajsh veshjesh të veshjeve të gjalla të verës dhe printimeve aventureske – shumë prej nesh e përdorin vjeshtën si një kohë tu kthyer te veshjet klasike.

Në këtë periudhë të vitit, ne zakonisht kthehemi te printimet e kontrolluara dhe një gamë ngjyrash më të heshtura.

- Advertisement -

Shpesh në vjeshtë, veshjet më të thjeshta janë më të besueshmet – veçanërisht duke marrë parasysh që moti mund të duket se ndryshon në mënyrë dramatike brenda disa orësh.

Disa veshje lehtë mund të përzihen dhe të kombinohen, kështu që do të jeni në gjendje të krijoni shumë versione të ndryshme të këtyre klasikëve të vjeshtës.

Më poshtë gjeni tetë ide kombinimesh:

- Advertisement -

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

9-vjeçari nga Prishtina ka nevojë për ndihmën tuaj, vuan nga një sëmundje e rëndë

Nëntë vjeçari nga Prishtina Erion Bytyqi, vuan nga një sëmundje e rënde Dg: D.C.P....

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...