E martë, 23 Korrik, 2024

I thanë se nuk bënte fëmijë, Zoti e bekoi në moshën 42-vjeçare me katër bebe

- Advertisement1-

Në moshën 42 vjeç, një grua do të bëhet me 4 fëmijë.


Duke pasur tashmë një vajzë 10 vjeçare, Kimberly Fugate nuk mendonte se mund të mbetej shtatzënë përsëri, por fati vendosi ndryshe dhe mjeku i saj u befasua.

- Advertisement -

Ai e njoftoi se do të bëhej me katërinjakë. Ky lajm e gëzoi pa masë Kimberlyn.

Në moshën 42 vjeç, një grua do të bëhet me 4 fëmijë.

Duke pasur tashmë një vajzë 10 vjeçare, Kimberly Fugate nuk mendonte se mund të mbetej shtatzënë përsëri, por fati vendosi ndryshe dhe mjeku i saj u befasua. Ai e njoftoi se do të bëhej me katërinjakë.

Ky lajm e gëzoi pa masë Kimberlyn.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Kujdes nëna: Këto ushqime nuk duhet t’ua jepni fëmijëve pa bërë 2 vjeç

Stomaku dhe gjithë sistemi tretës i fëmijëve është mjaft i ndjeshëm dhe nuk mund...

Ky artikull është për ju që keni planifikuar të bëheni nëna pas moshës 40-vjeçe!

Në vendin tonë, gjithnjë e më shumë gra vendosin të kenë një fëmijë në...

Momente prekëse, nëna me kancer ndahet mes lotësh nga i biri para se të niset drejt spitalit

Jonida është veçse 25 vjeç, por sëmundja e kancerit po ia shkurton jetën. Kur...