E hënë, 26 Shkurt, 2024

I riu nga Vushtrria ka nevojë urgjente për ndihmën tonë

- Advertisement1-

I riu nga Vushtrria, Nehar Mustafa, ka nevojë urgjente për ndihmën tonë.


Kërkesë për ndihmë për të riun nga Vushtrria kanë bërë familjarët e tij përmes llogarisë së facebookut.

- Advertisement -

“Shuma e mbledhur për transplant është shpenzuar po thuajse e gjitha. Gjendja në të cilen gjendet Nehari, nuk jep një kohë të caktuar se kur do të dalë nga kujdesi intenzivë. Andaj ne si familje kërkojm ndihmen e të gjithë ju vullnet mirëve që sëbashku me ndihmen e Zotit ta kalojmë këtë gjendje. Dhe me ndihmen e Zotit të Gjithësisë të kryhet edhe transplanti(20,000 euro) e Nehari ti kthehet jetës normale.” shkruan një nga familjarët.

Postimi nga familjarët:

Apel për ndihmë!

- Advertisement -

Pak nga ju do të thotë shumë për Neharin dhe familjen tonë në këto kohë të vështira.
Zoti ju shpërbleftë.

Linku i më poshtëm është për GoFoundMe.
https://gofund.me/cdd8985a

Të dhënat Bankare i keni të bashkangjitura në foto.

- Advertisement -

SWIFT code:RBKOXKPRXXX

IBAN: XK051503001005389797

Për Gjermani: Ismet Mustafa

DE38266500010102076494

NOLADE21EMS

Nr kontaktues për Kosovë: 044-332-407, Besim Mustafa.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...