E diel, 19 Maj, 2024

Çfarë reagim i pabesueshëm i gruas, shikoni si e godet macën

- Advertisement1-

Çmendet gruaja në Ankara.


Pa pritur e pa asnjë shkak, ajo siç ishte duke kaluar në rrugë, ndalet dhe futet brenda një ambjenti privat duke goditur një mace.

- Advertisement -

Por gruaja nuk ndalet këtu. Pasi largohet ajo kthehet sërish duke e goditur këtë herë me çantë.

Videoja është përhapur me shpejtësi në rrjetet sociale duke sjellë edhe reagime të ashpra nga qytetarët.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gëzim Morina është studenti nga Kamenica, që krahas studimeve për megatronikë, ka dhe një pasion për aeroplan

I riu nga Kamenica ka kohë që krijoi aeroplanin e tij ‘Air Kosova’, ndërkohë...

Bill Gates tregon 3 profesionet që nuk do të preken dot nga Inteligjenca Artificiale

Rritja e sofistikimit të inteligjencës artificiale (IA) parashikohet të transformojë rolin e njerëzve në...

Detyra matematikore që po habit të gjithë, a mund ta zgjidhni ju?

Detyra e më poshtme duket e thjeshtë në pamje të parë, por në fakt...

Detyra e matematikës për nxënësit e shkollës fillore hutoi edhe mësuesin e matematikës: A e dini zgjidhjen?

Detyra është një gjysmërreth në një kornizë dhe nxënësit duhej të kuptonin nëse konstatimi...