E martë, 21 Maj, 2024

Shokuese: 5-vjeçari përplaset përtoke nga mundësi i peshave të rënda

- Advertisement1-

Një djalë 5-vjeçar është përplasur me fuqi për tokë dhe ka pësuar lëndime nga një mundës profesionist, gjatë një eventi të organizuar në Meksikë.

Videoja shfaq Einar Cruzin i cili performonte si “Einar El Vikingo” duke qëndruar i shtrirë në tokë, derisa vogëlushi i identifikuar si Mateo i afrohet dhe fillon ta shtrëngoj në qafë.

- Advertisement -

 

E duket se Einar El Vikingo ishte zemëruar që kishte humbur luftën, dhe në një moment e kapi vogëlushin dhe e përplasi me tërë forcën për toke.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...