E diel, 14 Korrik, 2024

Humbi fëmijën gjatë shtatzënisë, rrëfehet për herë të parë aktorja turke

- Advertisement1-

Pak ditë më parë aktorja turke Yasemin Ozlihan humbi fëmijën e saj gjatë shtatzënisë, një lajm i dhimbshëm që u bë i ditur nga mediat turke.

Aktorja po priste fëmijën e saj të tretë nga martesa me Ozzet Oslihan.

- Advertisement -

Ata ishin shumë të lumtur që do bëheshin prindër sërish, por një problem shëndetësor bëri që Yasemin ta humbte fëmijën.

Së fundmi, aktorja ka folur për herë të parë pas ngjarjes së rëndë.

“Ishte shumë herët që lajmi të bëhej publik, edhe ne sapo e kishim mëuar.

As familja ime nuk e dinte. Kështu ishte i shkruar fati…Kam dy vajza si drita, po merrem me to. Por në përgjithësi jam mirë”-tha aktorja.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vajzë apo djalë? 9 mënyra si të zbuloni gjininë e bebit tuaj ende pa bërë ekon te mjeku

Në përgjithësi, gratë shtatzëna shtojnë në peshë, por vendi ku shkojnë kilet e tepërta...

Tremujori i dytë i shtatzënisë: Karakteristikat dhe zhvillimi i foshnjës tuaj

Zhvillimi i foshnjës në tremujorin e dytë të shtatzënisë është i mahnitshëm! Jo vetëm që...

Kalciumi një nga vitaminat esenciale për t’u përdorur gjatë shtatzënisë

Acidi folik, hekuri e kalciumi janë tre nga llojet përbërese të vitaminave prenatale. Këto...

Ky shtet ndalon abortin me ligj. 3 rastet e vetme kur e lejon

Guvernatori i Oklahomas Kevin Stitt firmosi të mërkurën ligjin e ndalimit më të rreptë...