E hënë, 26 Shkurt, 2024

Historia rrëqethëse e vajzës nga Skenderaj, ka ende një copë granate në kokën e saj

- Advertisement1-

Vajza nga Drenica, Edisona Deliu ka treguar historinë e saj rrëqethëse.

Në emisionin Libero në ATV ajo ka treguar se si është plagosur nga forcat serbe kur ishte 14 muajshe.

- Advertisement -

Ajo ka ende një copë granatë në kokën e saj

Edisona sot është një vajzë me plot motiv për jetën.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...