E premte, 19 Prill, 2024

Historia e pabesueshme: Vetëm 23 vjeçe, por ka 11 fëmijë

- Advertisement1-

Një nënë e re që tashmë ka 11 foshnje, por jo të gjitha të lindura prej saj, shpreson të ketë dhe dhjetëra të tjerë me ndihmën nënave zëvendësuese, shkruan Mirror.


Christina Ozturk, 23 vjeçe, jeton me milionerin e saj, pronarin e një hoteli, Galip Ozturk, në qytetin bregdetar të Batumit në ish-republikën sovjetike të Gjeorgjisë, ku kjo praktikë është e ligjshme.

- Advertisement -

Pasi patën 10 foshnje, përfshirë edhe atë që kjo grua e re lindi natyrshëm, çifti vendosi të kërkonte ndihmën e nënave zëvendësuese.

Ata përmendën në rrjetet sociale se donin të paktën 105, por më vonë pranuan se numri ishte ende një shaka.

Të gjithë kandidatet e mundshme kalojnë përmes këshillimit dhe nënshkruajnë letra ligjore para se të mbeten shtatzënë me fëmijë që vijnë gjenetikisht nga Christine dhe burri i saj.

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...