E martë, 23 Korrik, 2024

Historia e 14-vjeçares që u ngrit për të ecur pak orë pas operacionit të vështirë

- Advertisement1-

Aishe Zogu është një 14-vjeçare, e cila vuante nga skolioza dhe pasi iu nënshtrua një operacioni prej 5 ore, tani është në gjendje shumë të mirë shëndetësore.

Operacioni i 14-vjeçares është kryer më datë 18 korrik të këtij viti dhe të nesërmen, ajo është ngritur për të ecur dhe pas 1 jave ka dalë nga spitali.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...