E diel, 14 Korrik, 2024

Histori e dhimbshme: Ornela tregon si tentuan t’ia marrin vajzën

- Advertisement1-

Pjesë e rubrikës “Ka një mesazh për ty” tek E Diela Shqiptare ka qenë Ornela e cila ka rrëfyer historinë e saj të dhimbshme dhe vështirësitë që ka kalur gjatë bashkëjetesës me bashkëshortin e saj.


Por përveç dhunës, tradhtive dhe konflikteve me bashkëshortin, Ornela tregon se filloi të kishte probleme edhe me motrën e tij e cila vuante nga një sëmundje mendore. Ajo filloi ta përqeshte se si e vishte apo ushqente vajzën e porsalindur.

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Kujdes nëna: Këto ushqime nuk duhet t’ua jepni fëmijëve pa bërë 2 vjeç

Stomaku dhe gjithë sistemi tretës i fëmijëve është mjaft i ndjeshëm dhe nuk mund...

Ky artikull është për ju që keni planifikuar të bëheni nëna pas moshës 40-vjeçe!

Në vendin tonë, gjithnjë e më shumë gra vendosin të kenë një fëmijë në...

Momente prekëse, nëna me kancer ndahet mes lotësh nga i biri para se të niset drejt spitalit

Jonida është veçse 25 vjeç, por sëmundja e kancerit po ia shkurton jetën. Kur...