E enjte, 22 Shkurt, 2024

Hello world!

- Advertisement1-

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Nga Abdyl Hajredini: Të falem mësues Salih Kolgeci

Shikim në bardhësi TË FALEM MËSUES SALIH KOLGECI! (Me rastin e Ditës Botërore të Arsimit) Të falem...

7 nxënës nga Vitia bëhen pjesë e programit KEDS Academy

Kryetari i komunës së Vitisë, Sokol Haliti i shoqëruar nga drejtoresha për Arsim, Arta...

Nga Fatmir Kastrati: IDIOKRACIA & PISA

Si shoqëri, fëmijëve që janë me plot entuziazëm për mësim dhe shkollë, po ashtu...

Nga Asllan Bajrami: Ja disa veprime që janë parakusht për ngritjen e cilësisë në arsim

Rezultati i dobët në testin PISA nxiti reagime nga njerëz të profileve të ndryshme...