E enjte, 22 Shkurt, 2024

Hasbulla përplaset me Abdu Rozikun, mezi ndalohet rrahja mes tyre

- Advertisement1-

Personazhi i njohur botërisht, Hasbulla mbrëmë ishte në evenin numër 267 të uFC-së.

Përveç Hasbullës, pjesëmarrës ishte edhe kundërshtari i tij, Abdu Rozi.

- Advertisement -

Dyshja i kanë raportet e acaruar dhe që disa kohë po kërkohet që të ndodh një duel i tyre në ring apo oktagon.

Gjatë eventit mbrëmë, Hasbulla u përplas me Abdu Rozikin dhe ishte gati të eskalonte në konflikt fizik.

Hasbulla e goditi me këmbë Abdu Rozikin dhe u deshtë ndërhyrja e personave afër që të ndalohej konflikti fizik.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

E jashtëzakonshme: 39-vjeçari boshnjak flet 73 gjuhë

Muhamed Mešić është një njeri me talent të jashtëzakonshëm gjuhësor që flet më shumë...

4 elementet më të rëndësishme për karrierë

Udhëheqësi duhet të jetë gjithnjë i përgjegjshëm për të ndërtuar marrëdhënie kuptimplotë dhe të...

Një ilustrim që ka habitur dashamirët e enigmës: A mund ta gjeni pjesën që përshtatet në piramidë?

Disa enigma janë të lehta për t’u zgjidhur, por disa janë krijuar për t’ju...

Hyn në fuqi rregullorja e re e BQK-së: Nga sot bankat nuk do të mund t‘i “vjelin” qytetarët

Nga sot të gjithga bankat , janë të obliguara që t‘i ju mundësojnë qytetarëve...