E diel, 19 Maj, 2024

Grupit të motoçiklistëve nga Prishtina ju ndodh e papritura, bien në lloç të gjallë / VIDEO

- Advertisement1-

Grupi i motoçiklistëve “Enduro Bung” nga Prishtina planifikoi të kishte një vikend me plotë adrenalinë, por jo çdo gjë i shkoi sipas planit.


Teksa ata po testonin fuqinë e motorëve të tyre, për një moment i gjithë grupi ra në një pellg balte të madh në fshatin Kishnicë, jo shumë larg kryeqytetit.

- Advertisement -

Edhe pse situata e krijuar ishte mjaftë e vështirë, ky grup shokësh e mori çdo gjë me sportitivitet, ku incizuan gjithë ngjarjen dhe pastaj e publikuan në faqen e tyre ku edhe u bë virale duke marrë shumë komente, pëlqime dhe shpërndaje.

Atyre iu nevojitën dy ditë që të largonin motorët e tyre nga balta dhe nuk e kishin aspak të lehtë.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gëzim Morina është studenti nga Kamenica, që krahas studimeve për megatronikë, ka dhe një pasion për aeroplan

I riu nga Kamenica ka kohë që krijoi aeroplanin e tij ‘Air Kosova’, ndërkohë...

Bill Gates tregon 3 profesionet që nuk do të preken dot nga Inteligjenca Artificiale

Rritja e sofistikimit të inteligjencës artificiale (IA) parashikohet të transformojë rolin e njerëzve në...

Detyra matematikore që po habit të gjithë, a mund ta zgjidhni ju?

Detyra e më poshtme duket e thjeshtë në pamje të parë, por në fakt...

Detyra e matematikës për nxënësit e shkollës fillore hutoi edhe mësuesin e matematikës: A e dini zgjidhjen?

Detyra është një gjysmërreth në një kornizë dhe nxënësit duhej të kuptonin nëse konstatimi...