E diel, 14 Prill, 2024

Gruaja shkon në dyqan me një “Jeep” lodër, video bëhet virale

- Advertisement1-

Bërja e pazarit me ngarkesë të madhe mund të jetë pak e vështirë për këtë grua në SHBA që doli nëpër dyqane me një “Jeep” rozë të një fëmije.

Sipas DailyMail, përcjell Telegrafi, një shofer kapi momentin kur gruaja po i kthehej makinës elektrike të fëmijëve, në një parking në dyqanin Kwik Star në qytetin Shell Rock të Iowas.

- Advertisement -

 

Ajo i vendosi gjërat e saj në “veturën lodër Jeep Wrangler”, hyn brenda dhe pastaj largohet bashkë me të duke e vozitur.

Veturat lodër të Jeep Wrangler, zakonisht kushtojnë rreth 200 deri në 300 dollarë për t’u blerë, krahasuar me versionin më të fundit bazë për të rritur që kushton 28 mijë dollarë.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...