E premte, 19 Prill, 2024

Gruaja rrezikon jetën për të bërë video virale, rrëshqet drejt ujvarës mes gurëve e shkëmbinjëve

- Advertisement1-

Një video tejet interesante por edhe e rrezikshme është publikuar në rrjetet sociale, ku paraqet një grua duke rrëshqitur mes shkëmbinjëve.

Ajo niset nga një lartësi dhe përfundon në ujë, çka jo pak rrezikon jetën e saj.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Bill Gates tregon 3 profesionet që nuk do të preken dot nga Inteligjenca Artificiale

Rritja e sofistikimit të inteligjencës artificiale (IA) parashikohet të transformojë rolin e njerëzve në...

Detyra matematikore që po habit të gjithë, a mund ta zgjidhni ju?

Detyra e më poshtme duket e thjeshtë në pamje të parë, por në fakt...

Detyra e matematikës për nxënësit e shkollës fillore hutoi edhe mësuesin e matematikës: A e dini zgjidhjen?

Detyra është një gjysmërreth në një kornizë dhe nxënësit duhej të kuptonin nëse konstatimi...

Harvardi kërkon falje dhe heq librin që ishte lidhur me lëkurë njeriu

Universiteti i Harvardit është tronditur nga një zbulim i tmerrshëm. Universiteti i famshëm amerikan njoftoi...