E enjte, 22 Shkurt, 2024

Gruaja pretendon se filmoi një UFO, publikon pamjet

- Advertisement1-

Një grua në Shtetet e Bashkuara të Amerikës pretendon se ka parë UFO madje e ka filmuar pamjen e çuditshme.


Shaneika Joyner tregon se videon e ka filmuar më 1 korrik, teksa bashkë me vajzën prisnin semaforin.

- Advertisement -

Videoja e publikuar tregon një objekt të errët që fluturon në qiell dhe zhduket pas pemëve disa sekonda më vonë.

“A ka diçka atje? A është një anije?”, tha vajza e saj në video.

Gruaja, 41-vjeçare më vonë shpjegoi se mbeti “me frikë” nga objekti.

- Advertisement -

Më poshtë pamjet:

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

E jashtëzakonshme: 39-vjeçari boshnjak flet 73 gjuhë

Muhamed Mešić është një njeri me talent të jashtëzakonshëm gjuhësor që flet më shumë...

4 elementet më të rëndësishme për karrierë

Udhëheqësi duhet të jetë gjithnjë i përgjegjshëm për të ndërtuar marrëdhënie kuptimplotë dhe të...

Një ilustrim që ka habitur dashamirët e enigmës: A mund ta gjeni pjesën që përshtatet në piramidë?

Disa enigma janë të lehta për t’u zgjidhur, por disa janë krijuar për t’ju...

Hyn në fuqi rregullorja e re e BQK-së: Nga sot bankat nuk do të mund t‘i “vjelin” qytetarët

Nga sot të gjithga bankat , janë të obliguara që t‘i ju mundësojnë qytetarëve...