E martë, 21 Maj, 2024

Gruaja ngrohu vezën në mikrovalë, u trondit kur i “shpërtheu” para syve

- Advertisement1-

Një nënë ngroh vezët e ziera fort në mikrovalë.

Pasi i nxori jashtë, ajo u nis të përgatisë mëngjesin për fëmijën e saj.

- Advertisement -

Ajo mori një thikë, filloi të priste vezën dhe pastaj e verdha shpërtheu.

Ajo ishte e tronditur.

Videoja u postua në kanalin e tij në YouTube nga RM Videos.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Inteligjent, lind apo bëhesh? Ja çfarë thotë shkenca

humica e njerëzve e shikojnë trurin si të mistershëm. Ata nuk kanë shumë njohuri...

Gëzim Morina është studenti nga Kamenica, që krahas studimeve për megatronikë, ka dhe një pasion për aeroplan

I riu nga Kamenica ka kohë që krijoi aeroplanin e tij ‘Air Kosova’, ndërkohë...

Bill Gates tregon 3 profesionet që nuk do të preken dot nga Inteligjenca Artificiale

Rritja e sofistikimit të inteligjencës artificiale (IA) parashikohet të transformojë rolin e njerëzve në...

Detyra matematikore që po habit të gjithë, a mund ta zgjidhni ju?

Detyra e më poshtme duket e thjeshtë në pamje të parë, por në fakt...