E enjte, 22 Shkurt, 2024

Gruaja në TikTok thotë se ka gjetur një “UFO” në kopshtin e shtëpisë

- Advertisement1-

Një grua iu drejtua për ndihmë njerëzve në TikTok kur gjeti rastësisht një “UFO” në kopshtin e saj .


Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, Ally Murray, nga Flagstaff, Arizona të SHBA-së, tërhoqi vëmendjen e ‘teoricienëve të komplotit’ kur pyeti njerëzit nëse ata e njihnin objektin në formë disku që qëndronte në oborrin e saj.

- Advertisement -

 

Në videon e parë më shumë se 2.5 milionë herë, Ally qëndron në një ambient që duket si pyll, teksa tregon objektin.

“Nëse kemi këtu njerëz të teorive të komplotit në TikTok, mendoj se do të ishte i interesuar për UFO-në që sapo gjeta në oborrin tim”, ka thënë ajo.

- Advertisement -

Në një video të përditësuar, ajo i jep një vështrim më të afërt objektit me formë disku.

“E di që nuk është një UFo, por më pare do të supozoja se është një UFO se sa një satelit, kështu që jepni mendimet tuaja”, ka thënë Murray.

Ajo më pas tregon pjesën e brendshme të diskut që është i mbushur me gurë dhe ujë.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

E jashtëzakonshme: 39-vjeçari boshnjak flet 73 gjuhë

Muhamed Mešić është një njeri me talent të jashtëzakonshëm gjuhësor që flet më shumë...

4 elementet më të rëndësishme për karrierë

Udhëheqësi duhet të jetë gjithnjë i përgjegjshëm për të ndërtuar marrëdhënie kuptimplotë dhe të...

Një ilustrim që ka habitur dashamirët e enigmës: A mund ta gjeni pjesën që përshtatet në piramidë?

Disa enigma janë të lehta për t’u zgjidhur, por disa janë krijuar për t’ju...

Hyn në fuqi rregullorja e re e BQK-së: Nga sot bankat nuk do të mund t‘i “vjelin” qytetarët

Nga sot të gjithga bankat , janë të obliguara që t‘i ju mundësojnë qytetarëve...