E shtunë, 24 Shkurt, 2024

Gruaja në TikTok që filmoi fshehurazi qenin e saj vëren në pamje se dera e dollapit lëviz nga një ‘forcë e padukshme’

- Advertisement1-

Një grua thotë se mbeti e trembur pasi filmoi fshehurazi qenin e saj që po shikonte gardërobën e veshjeve derisa hapej dhe mbyllej nga një ‘forcë e padukshme’.


Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, në videon më të fundit të regjistruar dhe të shpërndarë në TikTok nga Jemma Lauren Fisher, shihet teksa qeni është i fiksuar nga gardëroba.

- Advertisement -

Derisa qeni shikon derën me pasqyrë, ajo hapet ngadalë dhe mbyllet, duke trembur kafshën shtëpiake.

Qeni më pas tërhiqet mbrapa derisa dera ‘dridhet’ dhe Lauren thotë se “ka frikë të flejë”, pasi shikoi pamjet.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

E jashtëzakonshme: 39-vjeçari boshnjak flet 73 gjuhë

Muhamed Mešić është një njeri me talent të jashtëzakonshëm gjuhësor që flet më shumë...

4 elementet më të rëndësishme për karrierë

Udhëheqësi duhet të jetë gjithnjë i përgjegjshëm për të ndërtuar marrëdhënie kuptimplotë dhe të...

Një ilustrim që ka habitur dashamirët e enigmës: A mund ta gjeni pjesën që përshtatet në piramidë?

Disa enigma janë të lehta për t’u zgjidhur, por disa janë krijuar për t’ju...

Hyn në fuqi rregullorja e re e BQK-së: Nga sot bankat nuk do të mund t‘i “vjelin” qytetarët

Nga sot të gjithga bankat , janë të obliguara që t‘i ju mundësojnë qytetarëve...