E diel, 19 Maj, 2024

Gruaja kthehet vetë nga materniteti dhe zbulon që burri është arratisur me nënën e saj

- Advertisement1-

Një nënë e re u kthye nga spital vetëm me foshnjën e saj për të kuptuar se i dashur ishte arratisur me nënën e saj.


Jess Aldridge, 24 vjeçe, u tradhtua nga partneri Ryan Shelton, 29-vjeç. Çifti jetonte në një banesë të mbështetur nga nëna e të resë. Brenda disa javësh nga zhvendosja e tyre, 44 vjeçarja, filloi të flirtonte me Ryan. Dhe, në kohën kur Jess erdhi në shtëpi me Rubenin e porsalindur, ata kishin ikur së bashku dhe ishin zhvendosur në një shtëpi të re 30 milje larg.

- Advertisement -

Kur Jess u përball me mamanë e saj, ajo ngriti supet dhe tha: “Ne nuk mund të ndihmojmë atë me të cilin dashurohemi“. Jess i tha The Sun: “Ishte tradhtia e fundit. Ju prisni që një gjyshe e re të dashurohet me foshnjën – jo me babanë e saj. Ajo duhet të ishte një gjyshe e mirë për dy fëmijët e mi dhe të kujdesej për ta, por në vend të kësaj ajo vendosi të dashurohej me të dashurin tim”.

Jess kishte jetuar me Ryan për tre vjet pasi u takua në internet.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...