E enjte, 22 Shkurt, 2024

Gresa Behluli flet për herë të parë për shtatzëninë: Kalova një periudhë të vështirë…

- Advertisement1-

“Numero Uno” është projekti që u lancua pak ditë më parë nga Besjana dhe Gresa Behluli, që shënon dhe duetin e parë mes motrave të njohura. Gjatë një interviste për emisionin “Abc-ja e mëngjesit”, ku folën për këtë projekt, motrat u ndalën dhe tek anëtari më i ri që pritet t’i shtohet familjes së tyre.


Gresa do të bëhet nënë për herë të parë, lajm të cilin e zbuloi përmes këngës që sapo lançuan. Këngëtarja, që pritet të bëhet së shpejti me një djalë rrëfeu për moderatorin Alban Musa se gjatë javëve të para të shtatzënisë kaloi një periudhë të vështirë pasi u infektua me Covid-19.

- Advertisement -

“Shtatzënia ka ecur shumë mirë, përveçse në javën e tetë kam qenë e infektuar me Covid-19. Ishte një periudhë e vështirë dhe stresuese. Sa u gëzuam pas një lajmi aq të mirë pasi u infektova dhe ishte e vështirë. Pas një terapie të gjatë u shërova, pa pasoja por nuk ishte e lehtë.”, tha këngëtarja.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...