E hënë, 22 Korrik, 2024

Grejsi Lita, një vit me shumë suksese, premton shumë projekte më 2021 / VIDEO

- Advertisement1-

Grejsi Lita nga Tirana është ndër këngëtaret më të pëlqyera për fëmijë.

Grejsi ka realizuar shumë projekte gjatë 2020, kurse premton shumë risi gjatë vitit 2021.

- Advertisement -

Grejsi ka dërguar një video për Kids of Kosova ku ju uron edhe Vitin e Ri 2021.

 

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...