E shtunë, 24 Shkurt, 2024

Gold AG i dedikon këngë djalit për ditëlindjen e tij të parë

- Advertisement1-

Me 28 nëntor, Guerili mbush një vjet.


Dhe, kështu Ariani ka vendosur ta lansojë një projekt muzikor dedikim të birit.

- Advertisement -

Goldi, njoftoi vetë përmes një postimi në rrjete sociale teksa siç duket ka shkruar titullin e këngës dhe datën e lansimit.

“Gueril, 28 nëntor 2021”, ka shkruar këngëtari në përshkrimin e postimit.

Ndryshe, Arian Agushi bashkë me bashkëshorten e tij, Ermirën janë bërë prindër vitin e kaluar.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...