E diel, 21 Korrik, 2024

Gjyshja vaksinohet kundër COVID-19, nga gëzimi i madh fillon të vallëzojë

- Advertisement1-

Guvernatori i Buenos Airesit, Axel Kicillof, në profilin e tij në Twitter ka publikuar videon e një gjyshe e cila vallëzon nga gëzimi pasi vaksinohet kundër COVID-19.

Siç mund të shihet në videon e publikuar më poshtë, ajo pasi merr vaksinën fillon të vallëzon – duke habitur të pranishmit me këtë gjest.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Kujdes nëna: Këto ushqime nuk duhet t’ua jepni fëmijëve pa bërë 2 vjeç

Stomaku dhe gjithë sistemi tretës i fëmijëve është mjaft i ndjeshëm dhe nuk mund...

Ky artikull është për ju që keni planifikuar të bëheni nëna pas moshës 40-vjeçe!

Në vendin tonë, gjithnjë e më shumë gra vendosin të kenë një fëmijë në...

Momente prekëse, nëna me kancer ndahet mes lotësh nga i biri para se të niset drejt spitalit

Jonida është veçse 25 vjeç, por sëmundja e kancerit po ia shkurton jetën. Kur...