E hënë, 26 Shkurt, 2024

Gjyshja surpizon moderatoren shqiptare në studio

- Advertisement1-

Moderatorja Ester Bylyku është surprizuar nga gjyshja e saj.


Gjyshja e Bylykut, Margarita Çeku, ka qenë e pranishme në emisionin ‘Jeto me Ora’ në RTV Ora, ardhjen e së cilës moderatorja nuk e priste.

- Advertisement -

Gjyshja e moderatores është shprehur se mbesa e saj ka qenë një vajzë e ëmbël, e cila nuk ia ka kthyer asnjëherë fjalën.

Ndërkohë moderatorja shprehet se është rritur me gjyshen dhe kjo e fundit i ka kushtuar shumë vëmendje.

Margarita Çeku: S’kam kontradita, kam vetëm dashuri. Ka qenë vajzë shumë e ëmbël dhe shumë punëtore.

- Advertisement -

Ester Bylyku: Nëna më është përkushtuar shumë. kur isha e vogël, nuk i thosha nëna por motër. Unë jam rritur me nënën. Sado që janë të ndryshme nga njëra tjetra, marrëdhënien e kam shumë të lehtë edhe me mamin dhe me nënën. Mirëkuptohemi në maksimum.

Margarita Çeku: S’ma ka kthyer asnjëherë fjalën.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...