E diel, 16 Qershor, 2024

Gjashtë nëna bëjnë të lumtur fëmijët e tyre me aftësi ndryshe tek “E diela shqiptare”

- Advertisement1-

Tek rubrika “Ka një mesazh për ty” tek E Diela Shqiptare kanë marrë pjesë 6 nëna nga Shkodra të cilat kanë fëmijë me aftësi ndryshe.

Fëmijët e tyre janë bërë pjesë e një bande muzikore të quajtur “The Door Albania”. Ato janë shprehur të lumtura që fëmijët e tyre e kanë gjetur veten e tyre në këtë bandë dhe ndihen rehat.

- Advertisement -

E gjithë banda është ftuar në emision për të përformuar dhe për të kënaqur publikun me aftësitë dhe talentin e madh që ata kanë.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...