E enjte, 22 Shkurt, 2024

Gjarpri kafshon vajzën 5-vjeçare në faqe / VIDEO

- Advertisement1-

Një 5-vjeçare është kafshuar nga gjarpri në një kopësht Zoologjik në Ekaterinburg të Rusisë, ndërsa fotot kanë bërë xhiron e rrjetit.


Viktoria kishte shkuar me prindërit e saj në këtë vend për të parë gjallesat e tjera dhe ndërsa shëtiste në pavijonet e ndryshme, kujdestarët aty i vendosën asaj rreth qafës një gjarpër të vogël me qëllim heqjen e frikës.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...