E enjte, 22 Shkurt, 2024

Gazetarja shqiptare përlotet në mes të emisionit, i biri i bën surprizën që nuk e priste

- Advertisement1-

Fjodora Fjora është surprizuar në transmetim live nga djali i saj, Alteo me rastin e ditëlindjes.


Moderatorja e njohur u përlot teksa i biri ju shfaq në studio pa e pritur aspak, në mes të bisedës me të ftuarit.

- Advertisement -

Kjo është padyshim një nga kujtimet më të bukura për mami Fjodorën dhe Alteon, i cili e emocionoi si kurrë më parë dhe një surprizë kaq e veçantë do të mbetet përherë online.
Kjo është hera e parë që Fjodora surprizohet në emisionin e saj të pasdites në RTSH, ku filloi transmetimin me sezonin e ri.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...