E martë, 21 Maj, 2024

Gazetaren e njohur në “BB VIP” e fusin në një dhomë me një gomar, dhi dhe pula

- Advertisement1-

Banorja e katërtë që është futur në Big Brother VIP është Paloma.


Gazetares së Top Albania Radios i është punuar një rreng nga vetë Big Brother gjasmë për sjelljen e saj jo të mirë gjatë izolimit në hotel, shkruan Reporteri.net.

- Advertisement -

Ata kanë vendosur ta fusin Palomën në një dhomë me një gomar, dhe pula, ani pse gazetarja aspak e kënaqur me këtë vendim.

Gjithashtu Arbana Osmani ka hapur televotimin nëse publiku do votojë që të qëndrojë në shtëpi apo jo, e gjitha kjo një mashtrim për të.

- Advertisement -

Theksojmë se banorët tjerë që janë futur janë, Ilir Shaqiri, Sheila Haxhiraj dhe Donald Veshaj.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

9-vjeçari nga Prishtina ka nevojë për ndihmën tuaj, vuan nga një sëmundje e rëndë

Nëntë vjeçari nga Prishtina Erion Bytyqi, vuan nga një sëmundje e rënde Dg: D.C.P....

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...