E diel, 21 Prill, 2024

Fotografi të vjetra të grave që bëjnë gjëra të çuditshme në emër të bukurisë

- Advertisement1-

Industria e bukurisë po rritet çdo ditë, dhe kjo sepse njerëzit do të bëjnë gjithçka që duhet për tu dukur dhe ndjerë të rinj dhe të bukur.

Sidoqoftë, nëse mendoni se ky është një trend i ditëve të sotme – gaboni plotësisht! Kur shikoni prapa në histori, ka pasur shumë praktika të çuditshme të modës dhe bukurisë që do t’ju lënë pa fjalë.

- Advertisement -

Ne kemi mbledhur një koleksion të fotografive të cilësisë së mirë që paraqesin gra duke bërë gjëra shumë të pazakonta në mënyrë që të duken bukur.

Disa nga këto aktivitete janë thjesht të çuditshme, ndërsa të tjerët janë gazmore.

Cila ju duket më qesharaku dhe cila është pa kuptim? Shikoni më poshtë këtë koleksion të fotografive të vjetra të grave që bëjnë gjëra të çuditshme në emër të bukurisë:

- Advertisement -

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

9-vjeçari nga Prishtina ka nevojë për ndihmën tuaj, vuan nga një sëmundje e rëndë

Nëntë vjeçari nga Prishtina Erion Bytyqi, vuan nga një sëmundje e rënde Dg: D.C.P....

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...