E shtunë, 24 Shkurt, 2024

Flet vajza 6-vjeçare nga spitali i Tiranës: Mami më zhvishte, babi më përdhunonte

- Advertisement1-

Një dëshmi rrëqethëse ka mbërritur nga spitali, me burime ekskluzive për JOQ Albania, aty ku gjendet e shtruar 6-vjeçarja e cila ditën e sotme u raportua se ishte dhunuar nga babai i saj.


Ajo ishte shtuar që të premten dhe vazhdon në gjendje të rëndë shëndetësore dhe psikologjike.

- Advertisement -

R.K 27 vjeç, babai i vogëlushes u vu në pranga, pas denoncimit të së ëmës së vajzës.

Ai ka deklaruar në polici se fëmija e bezdiste kur ata kishin qenë vetëm në shtëpi dhe e shoqja ishte në punë, por në trupin e së miturës janë zbuluar shenja të theksuara dhune dhe abuzimi seksual.

Burimi nga spitali deklaron ekskluzivisht për JOQ:

- Advertisement -

Ajo e mitura 6 vjecare ka 2 dit ne spital te urgjenca ne operacion ka ardhur te enjten ne mbremje ne 2 te nates e kishte perdhunuar i ati tregonte ku mamaja e zhviste i ati e pedhunonte dmth aq ne gjendje te keqe ka qen sa tmerr me sy do kishit pare nese do e shihnit organet jasht ja kishte nxjerr sdi o zot mos na sprovo me njerez te tille se vec prinder nuk ishin ato.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...