E enjte, 22 Shkurt, 2024

Flet gruaja që u martua në familje 60 anëtarëshe, tregon për jetën në kallaballëk

- Advertisement1-

E martuar në moshë të re e në familje të madhe, jeta nuk ishte fare e lehtë për Haka Gjokajn.


Ajo rrëfen se si ishte jeta në një familje 60 anëtarëshe.

- Advertisement -

“Mirë ka qenë. Përpara jena kanë edhe kallabllak, jena kanë 60 njerëz në shpi. Mas 12 vjete u ndajtëm, tri shpia mbetëm ka 15 rob”.

Mirë e kena çu kurrë fjalë nuk kena, pasë. Shumë mirë kemi kalu”, rrëfehet ndër të tjera ajo për ATV.

Ajo thotë se koha që kaloi me kunatat e saj ishte e mrekullueshme dhe se një raport të tillë e ka tani edhe me nuset e saj.

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Kujdes nëna: Këto ushqime nuk duhet t’ua jepni fëmijëve pa bërë 2 vjeç

Stomaku dhe gjithë sistemi tretës i fëmijëve është mjaft i ndjeshëm dhe nuk mund...

Ky artikull është për ju që keni planifikuar të bëheni nëna pas moshës 40-vjeçe!

Në vendin tonë, gjithnjë e më shumë gra vendosin të kenë një fëmijë në...

Momente prekëse, nëna me kancer ndahet mes lotësh nga i biri para se të niset drejt spitalit

Jonida është veçse 25 vjeç, por sëmundja e kancerit po ia shkurton jetën. Kur...