E mërkurë, 24 Korrik, 2024

Feston ditëlindjen e 5-të, Teuta Krasniqi me dedikim emocional për të bijën: Nuk e di as se si fluturuan vitet

- Advertisement1-

Sot kishte festë në familjen e aktores Teuta Krasniqi.


E vogla e shtëpisë, Kaia feston ditëlindjen e pestë.

- Advertisement -

Marrë shkas nga moti i mirë në këtë fillim tetori,për Kaian është organizuar festë në ambient të hapur me të ftuar, dekor e maskota.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi)

Pamjet i ka ndarë me ndjekësit aktorja Krasniqi përmes rrjeteve sociale Facebook e Instagram.

Shumë urime Kaia! U bëfsh 100 vjeçe

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm 1 në 5 paga në Kosovë konsiderohet si pagë jetese, qeverisë i kërkohet urgjentisht rritja e pagës minimale

Vetëm 1 në 5 paga në Kosovë rezulton se përmbushin kriterin e pagës së...

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

9-vjeçari nga Prishtina ka nevojë për ndihmën tuaj, vuan nga një sëmundje e rëndë

Nëntë vjeçari nga Prishtina Erion Bytyqi, vuan nga një sëmundje e rënde Dg: D.C.P....