E mërkurë, 22 Maj, 2024

Fëmija bie në mënyrë dramatike në dysheme, sikur të ishte shtyrë nga dikush

- Advertisement1-

Një video virale e një foshnje në Karolinën e Veriut “që shtyhet nga një fantazmë” po zhbëhet nga ekspertët, të cilët pretendojnë se e ashtuquajtura takim i mbinatyrshëm nuk është asgjë tjetër përveç mashtrimit digjital.

Klipi i postuar në rrjetet sociale muajin e kaluar nga Fort Bragg e Shelby Paterson, tregon një foshnjë dhe nënën e saj në shtrat. Krejt papritur, foshnja rrëzohet prapa, sikur të ishte shtyer nga dikush, shkruan NY Post.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...