E enjte, 22 Shkurt, 2024

Familja e solli të porsalindurin nga spitali, duhet të shihni se si ka reaguar qeni i tyre

- Advertisement1-

Qeni Luna priti e emocionuar shoqen e saj të re.

Pronarët e saj u bënë prindër dhe ajo priti me padurim që foshnja të vinte nga spitali.

- Advertisement -

Kur e sollën foshnjën në shtëpi, Luna menjëherë filloi ta nuhaste duke tundur bishtin.

Ajo u përpoq menjëherë të miqësohej me të, kështu që vrapoi drejt kutisë së saj të lodrave dhe i solli të porsalindurit të preferuarat e saj.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...