E enjte, 22 Shkurt, 2024

Familja e kërkon prej dy ditësh: I mituri filmohet pranë Liqenit Artificial

- Advertisement1-

humbur prej dy ditësh 12-vjeçari Ronaldo Tanushi dyshohet të jetë parë pranë Liqenit Artificial në Tiranë.


I ati Gazmend Tanushi kishte kërkuar të birin në zonën e Liqenit Artificial të Tiranës pas dy ditësh që rezultonte i humbur.

- Advertisement -

Ai u shpreh se nga policia i mituri ende nuk është shpallur në kërkim, sepse nevojiten 72 orë për shkak të procedurave.

Gazmend Tanushi kishte kërkuar ndihmë prej policisë për të kërkuar në zonën e Liqenit Artificial por asnjë nga punonjësit nuk e kishte ndihmuar.

Në pamjet e siguruara nga Fax News 12-vjeçari shihet me një të mitur tjetër në zonën e Liqenit të cilët u filmuan nga një zonjë e cila kishte njohur djalin e humbur. Lajmi i mirë është se i mituri është në gjendje të mirë shëndetësore dhe me shumë gjasa është larguar me dëshirën e tij nga shtëpia.

- Advertisement -

Ndërkohë që kushdo që e sheh të miturin, është i lutur të telefonojë në numrin: 0683098367

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...