E mërkurë, 24 Korrik, 2024

Është vajzë! Vjen në jetë Ajla, bebushja e parë e vitit 2021!

- Advertisement1-

Ajla, bebushja e parë e 2021 në Shqipëri.

Në maternitetin Mbretëresha Geraldinë, ka ardhur në jetë fëmija i parë, në orën 00:01.

- Advertisement -

Ajo është pagëzuar me emrin Ajla. Në 10 minutat e para të 2021, kanë ardhur në jetë tre fëmijë, të trija vajza. Me siguri 2021, do të jetë një vit i ëmbël.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...