E hënë, 26 Shkurt, 2024

Është cilësuar si vajza më e bukur në botë që 4 vjeç; Ja si duket tani modelja Thylane Blondeau

- Advertisement1-

Karriera e modelimit e vajzës me origjinë franceze Thylane Blondeau filloi mjaft herët-kur ajo ishte 4 vjeç. Shtatë vjet më vonë, prindërit dhe përfaqësuesit e saj patën shumë polemika për faktin që e lejuar atë të shfaqej në një xhirimtë Vogue që në një moshë të vogël.

- Advertisement -

Blondeau atëherë 10-vjeçare u quajt  nga shtypi si “vajza më e bukur në botë”.

- Advertisement -

Që atëherë, Blondeau duket se ishte vërtet shumë e lumtur duke punuar në industrinë e modës. Në një intervistë me Teen Vogue, ajo konfirmoi entuziazmin , ndërsa vuri në dukje gjithashtu se karriera e saj dhe jeta e saj personale ishi krejtësisht të ndara. “Miqtë e mi dhe unë nuk flasim shumë për të (modelimin),” tha ajo. “Është një lloj vendi i fshehtë për mua. Por, familja ime është shumë e lumtur për karrierën time.” Në ditëlindjen e saj të 16 -të, Blondeau u bë ambasadore e markës “L’Oréal Paris”; ajo gjithashtu mban një jetë aktive në Instagram. Ja si duket sot:

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...