E diel, 16 Qershor, 2024

Erjola Shahini, 9-vjeçarja nga Fushë Kosova zë vendin e parë në gjimnastikë në nivel të Kosovës

- Advertisement1-

Erijola Shahini 9-vjeçarja nga Fushë Kosova ka zënë vendin e parë në garën e gjimnastikës në disiplinën tra.


Në këtë garë morën pjesë garues nga gjithë Kosova.

- Advertisement -

Erijola ka qenë mysafirja e parë e prezantues së Kids of Kosova, Lejla Miftari ku ka treguar talentin e saj edhe në pikturë.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...