E diel, 19 Maj, 2024

Ensar Kadriu – sa bukur i bie çiftelisë, feston Ditën e Pavarësisë / VIDEO

- Advertisement1-

Kosova feston Ditën e Pavarësisë.


Këtë ditë të veçantë festojnë jo vetëm të rriturit, por edhe fëmijët.

- Advertisement -

Ensar Kadriu ka festuar Ditën e Pavarësisë, duke treguar se i bie tejet bukur çiftelisë.

Në videon më poshtë mund ta shikoni sa bukur i bie Ensari çiftelisë:

 

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...