E martë, 21 Maj, 2024

Ensar Baca triumfon në festivalin për fëmijë “Drenasi Fest 2020”

- Advertisement1-

Ensar Baca nga Ferizaj ka triumfuar në festivalin për fëmijë “Drenasi Fest 2020″Në Festivalin “Drenasi Fest 2020”.

Ensari përmes një postimi në Facebook ka falënderuar jurinë për vlerësimin, ndërsa ka pohuar se këtë fitore ja dedikon babait të tij.

- Advertisement -

“Fitova Çmimin e festivalit Drenasi Fest 2020. Faleminderit Juris për vlersimin.
Falënderim i veqant edhe për Kreshnik Husaj për tekstin dhe Naim Llumnica për muzikën dhe orkestrimin.
Kënga Babi im do mbetet gjithmon në zemrën tim dhe këtë fitore ia dedikoj babit tim, uroj të jetë krenar për mua”, ka shkruar Ensari.

Media “Kids of Kosova” i uron shumë suksese Ensarit në karrierën e tij.

- Advertisement -

(Kids of Kosova)

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...