E martë, 16 Prill, 2024

Ensar Baca, fiton vendin e dytë në Vihuela Fest

- Advertisement1-

Sot në “Festivalin Mbarëkombëtar Të Këngës Për Fëmijë” Vihuela Fest edicioni i V|| Ensar Baca, rrembeu çmimin e dytë.


Kështu kanë bërë të ditur prindërit e Ensarit, përmes një postimi në Facebook.

- Advertisement -

“Faleminderit Juris për flerësimin dhe falënderim i veqant për ArtiRec për një këngë brilante të punuar për Ensarin.
Sukseset e tua asnjëher mos mungofshin biri im, ti më bënë krenare në ç’do paraqitje tëndën.
Kënga më e re e Ensarit- Don’t Stop fillim i mbarë ??”, ka shkruar nëna e tij në Faebook.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...