E diel, 14 Korrik, 2024

Eneida Miceli, 8-vjeçarja nga fshati Porav i Pukës sa bukur i bie çiftelisë / VIDEO

- Advertisement1-

Është 8-vjeçare dhe mund të quhet padyshim një yll në ardhje i skenës shqiptare.

Këndon, kërcen, por mbi të gjitha di t’i bie jashtëzakonisht mirë çiftelisë, diçka jo aq e zakonshme për femrat.

- Advertisement -

Fjala është për Eneida Miceli nga Poravi i Pukes.

Një video që e kanë dërguar prindërit e saj për “Kids of Kosova” mund të shikoni sa bukur Eneida i bie çiftelisë, dhe sa bukur vallëzon.

Sigurisht këto talente që ka kur të rritet e bëjnë pashmangshëm një artiste të suksesshme.

 

 

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...