E martë, 16 Prill, 2024

Emrat më të çuditshëm që prindërit kanë vendosur për fëmijët

- Advertisement1-

Mos bëni këto zgjedhje për fëmijën tuaj

Sipas gazetes “Penn Undergraduate Law” këto emra të mëposhtëm janë cilësuar për këtë vit si emrat më të çuditshëm dhe jo të bukur që prindërit i kanë vendosur fëmijëve të tyre.

- Advertisement -

Kështu që nëse jeni në pritje të ëmbël bëni mirë të lexoni njëherë emrat e mëposhtëm!

Adolf Hitler

Marijuana Pepsi

- Advertisement -

Fellony

Merika

Lucifer

- Advertisement -

Pilot Inspektor

Brutus

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...