E enjte, 20 Qershor, 2024

Emrat më të bukur që milionerët kanë vendosur për fëmijët e tyre

- Advertisement1-

Ne të gjithë duam që fëmijët tanë të fillojnë jetën në mënyrën më të mirë, por a ju ka shkuar ndonjëherë ndërmend që vetëm zgjedhja e emrit të duhur të foshnjës mund ta ndihmojë vogëlushin tuaj të bëhet i pasur dhe i suksesshëm?

Epo, mund të jeni me fat pasi një studim i ri ka zbuluar emra foshnjash milionerë për djem dhe vajza që lidhen personat më të njohur dhe të suksesshëm

- Advertisement -

Emra bebash milionerë për djem

William

Amancio

- Advertisement -

Warren

Karlos

Jeff

- Advertisement -

Elon

Larry

Lawrence

Michael

Charles

Davidi

Gerald

Romake

Charles

Richard

Emra bebash milionerë për vajza

Laurene

Xhaklin

Liliane

Alisa

Christy

Xhorxhina

Salma

Xhina

Yelena

Irisi

Susanne

Abigail

Mukia

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...