E hënë, 22 Korrik, 2024

Emrat e bebushave që do të dëgjoni më shumë gjatë 2021-it

- Advertisement1-

Pavarësisht se trendet e emrave për bebushat e ardhshëm ndryshojnë nga dita në ditë, ka disa, që në mënyrë të veçantë do të jenë fokusi i prindërve të rinj!


Edhe pse në vendin tonë së fundmi është vënë re një lloj tendence dhe dëshire për t’i quajtur vogëlushët me emra shqiptarë, lista më poshtë është goxha frymëzuese, kështu që mbani shënime:

- Advertisement -

1.

Amara

2.

Apollo

3.

August

- Advertisement -rrrrrrr

4.

Callum

5.

Cameron

6.

Daisy

7.

Drew

8.

Easton

9.

Isla

10.

Jonah

11.

Lyla

12.

Mabel

13.

Margot

14.

Oscar

15

Penelope

16

Remy

17

Rhys

18

Savannah

19

Stella

20

Stevie

21

Vera

22

Willow

Burimi: Pop Sugar

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...