E enjte, 22 Shkurt, 2024

Emrat e bebeve të tetorit, arsyet pse duhet të bëni zgjedhje unike

- Advertisement1-

Në pritje të ëmbël? Dhe keni filluar të mendoni për emrin e bebes që do të lindë këtë muaj?


Emrat e foshnjave të tetorit janë të freskët dhe vjeshtor. Ato mund të lidhen me Halloëeen-in ose me sezonin e vjeshtës në përgjithësi.

- Advertisement -

Emrat e frymëzuar nga simbolet e tetorit, të tillë si Marigold, Opal, ose edhe nga shenjat e zodiakut, Peshorja dhe Akrepi, janë emra të përshtatshëm për një fëmijë të lindur në muajin e dhjetë të vitit.

Emrat më të pëlqyer të muajit të dytë të vjeshtës.

Vajza

- Advertisement -

1. Charlotte

2. Eleanor

3. Hazel

- Advertisement -

4. Margaret

5. Juliette

6. Ada

7. Annabelle

8. Camilla

9. Bleira

Djem

1. Noah

2. Jackson

3. Jack

4. Theodore

5. Ezra

6. Andreë

7. Ian

8. Arthur

9. Oscar

Emrat unikë:

Aurea

Bram

Crispin

Flavia

Marigold

Trixie

Mae

Alfred

Serenna

Lennon

Octavia

Desdemon

Rosemary

Opal

Sabrina

Raven

Jonas

Camila

Una

Maximilian

Goldi

Bruno

Salem

Hedra

Halona

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...